2 Березня 2023 в 08:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Графік Біткоїна: корекція або невелике зростання

Біткоін
Share this page to Telegram

Протягом останніх днів спостерігалася корекція курсу Біткоїна. Бики змогли стабілізувати ситуацію, і ціна Біткоїна перевищила рівень 23,300 доларів. Проаналізуємо графік Біткоїна.

Однак, попри те, що лютий завершився для Біткоїна цілком позитивно, фундаментальні чинники свідчать про те, що станеться зниження курсу Біткоїна протягом наступних кількох тижнів.

Основними факторами падіння ціни Біткоїна можуть стати корекція SPX та інформація щодо інфляції.

Біткоїн

Якою буде політика ФРС та інформація щодо інфляції

Цього місяця має відбутися ще одне засідання ФРС, перед цим подадуть дані про дефляційний рух. Попередній показник вказав на незначний рух інфляції. Стало очевидним, що поточна політика ФРС залишиться незмінною. Якщо інфляція знижуватиметься мінімальними темпами, тоді ймовірність підвищення ставки вище 5,5% вкрай висока.

Необхідно зазначити й те, що інформація з ринку праці та ВВП США можуть вплинути на політику ФРС, отже, і ставлення інвесторів до Біткоїна.

Попри зниження темпів падіння інфляції, Goldman Sachs зменшили ймовірність рецесії економіки США в наступні 24 місяців до 25%. А Bank of America припускає, що в третьому кварталі 2023 США доведеться зіткнутися з рецесією.

Є ймовірність, що макроекономічні дані в березні поставлять крапку в очікування інвесторів і банків, а отже, вони теж можуть відіграти певну роль щодо ціни Біткоїна.

Своєю чергою індекс S&P 500 зміг зберегти свої позиції, попри песимістичні очікування ринку. Водночас у Morgan Stanley вважають, що саме в березні почнеться спадний рух фондового ринку. Аналітики банку вважають, що публікація слабкої звітності великих компаній призведе до зниження активності інвесторів та розпродажів.

Зараз інтерес інвесторів до купівлі акцій США досяг рекордного мінімуму – 11%, і досі знижується. Якщо врахувати кореляцію Біткоїна та фондових індексів, то можна припустити, що розпродажі на фондовому ринку зробить більш складним бичачий тренд BTC.

Що очікує графік Біткоїна

Біткоїн дедалі частіше демонструє сигнали до незалежності від фондового ринку. За даними Glassnode, близько 67% всіх BTC в обороті не переміщалися понад рік. Santiment повідомляє, що продовжується відтік BTC з криптобірж. Ці факти вказують на період накопичення та довгострокового зберігання Біткоїна, що триває.

Наразі криптовалюта знаходиться в межах 23 300 – 24 000 доларів. технічні індикатори поки що показують, що може бути висхідний рух до рівня 23, 800 – 24,400 доларів.

Найімовірніше, якийсь період криптовалюта буде консолідуватися в цій галузі. А потім слід чекати на спроби закріпитися близько 25 000 доларів. Але для цього параметра потрібно, щоб на ринку сформувалися значні купівельні обсяги.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар