Аналітика Bitcoin

«Говорити про зростання передчасно». Що буде з біткоіном після обвалу

Вартість першої криптовалюти підіймалася вище $ 42 тис., однак ситуація на ринку цифрових грошей залишається невизначеною. Чому найближчим часом не варто чекати різкого зльоту котирувань, а в якому випадку вони продовжать падати та оновлять мінімуми.
Вдень 19 травня курс біткоіна різко падав майже на третину, до $ 30 тис., після чого почав відновлюватися. Станом на 20:00 перша криптовалюта торгується на криптобіржі Binance на позначці в $ 39,2 тис. Стало відомо, що під час падіння актив скуповували великі гравці, а після цього був помічений великий відтік біткоіна з торгових майданчиків.

Технічна картина свідчить швидше про те, що відскік перейде в зростання – судячи з усього, новина про заборону в Китаї вже відіграна, пояснив фінансовий аналітик інвестиційної компанії Raison Asset Management Микола Кленов. 18 травня китайським фінансовим організаціям заборонили надавати послуги, пов’язані з криптовалютами. Після цього ціна біткоіна почала різко падати.

«У довгостроковій перспективі я б не став зараз продавати, а докуповував частинами відповідно до ризик-менеджменту. Я бачу в майбутньому біткоін по $ 100 тис. І більше, оскільки світові потрібен захищений від емісії актив, але багато що залежить від дій регуляторів. Біткоін поза законом дуже сильно втратить у вартості, і про це треба пам’ятати », – попередив Кленов.

З ним погодився генеральний директор фінансової компанії Newcent Володимир Сметанін. За словами експерта, якщо далі не буде якихось негативних новин, то ринок стабілізується близько $ 35-43 тис. і піде вгору. Така ціна робить привабливим вхід для нових гравців, пояснив Сметанін.

Протилежної думки дотримується CEO Xena Financial Systems Антон Кравченко. Він упевнений, що поточний момент на ринку – це «Пастка бика», що означає позитивний період після короткого зниження, за яким буде ще більше падіння.

«Я думаю, що ціна біткоіна може опуститися до $ 25-30 тис., Купувати зараз категорично рано», – вважає Кравченко.

Біткоін не пішов оновлювати історичні максимуми, впевнений директор сервісу обміну криптовалют Alfacash Микита Сошников. На його думку, зараз немає передумов для продовження потужного зростання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *