NASCAR

Гонщик NASCAR вперше в історії ліги отримає зарплату в криптовалюті

Лендону Кассіллу заплатять біткоіном і Litecoin за 19 гонок за контрактом з брокером цифрових активів Voyager.

Гонщик NASCAR Лендон Кассілл уклав партнерську угоду з криптовалютним брокером Voyager, щоб отримувати зарплату в цифрових монетах, пише The Street. Угода з Voyager буде діяти протягом 19 гонок, за які Кассіллу заплатять в біткоінах і Litecoin.

Це перший випадок в NASCAR, коли гонщик отримуватиме оплату в криптовалюті. Кассілл зазначив, що інвестує в цифрові активи вже кілька років. Гонщик поки не знає, що саме буде робити з отриманою криптовалютою.

«Я можу торгувати криптовалютою прямо зараз, поки ситуація на ринку не зміниться, або зберегти монети, поки ціни не підуть вгору або вниз, а також оплатити криптовалютою свої рахунки», – зазначив гонщик.

У минулому році на автомобіль NASCAR Даррела «Бубби» Уолласа був нанесений логотип біткоіна і додатки Cash App. Спонсором пілота стала платіжна компанія творця Twitter Джека Дорсі Square. 26-річний Уоллас виступає на автомобілі Chevrolet Camaro ZL1 1LE.

У березні поточного року сервіс обміну криптовалют Crypto.com підписав спонсорський контракт з британським виробником спортивних автомобілів Aston Martin. У 2021 році компанія повернулася в Формулу-1 після 61-річної паузи. На її болідах розміщені логотипи криптообменника.

Voyager – це криптовалютний брокер, акції якого торгуються на Канадської фондовій біржі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.