Goldman Sachs

Goldman Sachs прогнозує підйом акцій біржі Coinbase на 35% до кінця року

Інвестиційний банк Goldman Sachs в замітці для клієнтів присвоїв акціям біржі криптовалют Coinbase рейтинг «Купувати» і спрогнозував їх підйом на 35% до кінця поточного року.

Цінні папери Coinbase знизилися більш ніж на 45% з моменту лістингу на біржі Nasdaq у минулому місяці. Проте, аналітики Goldman Sachs вважають, що вони здатні відіграти значну частину падіння в доступному для огляду майбутньому. Цьому, за їхніми словами, допоможе готовність Coinbase надавати нові функції та можливості клієнтам, здатність отримати вигоду з волатильності криптовалютного ринку і статус провідної споживчої платформи в екосистемі, що відчуває впевнене зростання.

«Хоча ми вважаємо, що основний бізнес Coinbase зараз формує привабливий профіль зростання для потенційного збільшення прибутковості, ми також бачимо значні прогалини, які можуть бути заповнені новими ініціативами та допомогти створити більш стабільні джерела доходу для доповнення чинний трейдингового бізнесу в довгостроковій перспективі», – пише Goldman Sachs.

Аналітики визнають, що майбутнє Coinbase в першу чергу визначить успіх або провал криптовалюти як класу активів, але водночас відзначають, що її акції «являють собою першокласний спосіб інвестування в розвиток екосистеми».

Цінні папери Coinbase сьогодні до відкриття торгів виросли на 3,5% після позитивної оцінки Goldman Sachs і на тлі відновлення ширшого крипторинку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *