Wealthsimple

Глава Wealthsimple: Канада створила сприятливі умови для криптовалютних проєктів

Засновник канадської інвестиційної компанії Wealthsimple Майкл Катчен (Michael Katchen) вважає, що Канада вже створила сприятливі умови для залучення криптовалютних проєктів і державі залишилося створити прозоре законодавство для регулювання галузі.

Гендиректор Wealthsimple виступив у Канадському економічному клубі Торонто, заявивши, що блокчейн є «дуже цікавою» технологією, і регуляційні органи повинні прояснити всі податкові та юридичні питання, пов’язані з криптовалютами:

«Найрозумніші люди в галузі технологій і найрозумніші інженери стікаються для створення додатків у цій галузі. Зазвичай, ми спостерігаємо це на порозі великої технологічної революції. Канада могла б стати лідером, сказавши: „Ми готові допомогти найрозумнішим людям, які хочуть працювати над криптовалютними проєктами, над створенням компаній на блокчейні — робіть це у Канаді!“»

Wealthsimple, за його словами, бере участь у навчанні користувачів інвестуванню в криптовалюти, оскільки бачить «напрочуд багато спекуляцій» на цьому ринку. Катчен заявив, що готовий допомагати криптокомпаніям влитися в економіку країни та працювати відповідно до вимог регуляторів.

Катчен зазначив, що ніколи не був так оптимістично налаштований щодо майбутнього технологічної галузі Канади. Компанії на зразок Wealthsimple та Shopify, за його словами, допомогли створити базу кваліфікованих співробітників, які можуть стати другою хвилею підприємців, які запускають криптовалютні компанії у Канаді.

Нещодавно канадська мережа ресторанів Tahini’s повідомила, що зберегла бізнес завдяки інвестиціям у біткоїн. Водночас на тлі посилення політики Комісії з цінних паперів Онтаріо щодо криптовалютних бірж торгова платформа Bitfinex з 1 березня припинить надавати послуги клієнтам із провінції.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.