8 Грудня 2022 в 08:11
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глава SushiSwap розповів про «значний дефіцит» у скарбниці проєкту

SushiSwap (SUSHI) криптовалюта
Share this page to Telegram

Децентралізована біржа SushiSwap зіткнулася зі «значним дефіцитом», що загрожує операційній діяльності. Щоб розв’язати проблему, голова платформи Джаред Ґрей запропонував тимчасово направити всі комісійні надходження до скарбниці проєкту.

«Сьогодні скарбниця розрахована приблизно на півтора року. Тому ситуація потребує негайних дій щодо забезпечення достатніх для безперебійної роботи ресурсів», – написав він.

За словами Грея, проєкт функціонує з річним дефіцитом у $5 млн. Він зазначив, що початкова оцінка становила $9 млн, проте її вдалося знизити завдяки перегляду інфраструктурних контрактів, скороченню «неефективних залежностей» та заморожуванню бюджету на некритичний персонал.

Глава SushiSwap запропонував налаштувати протокол розподілу зборів Kanpai на відрахування всіх комісій на користь скарбниці DEX. Він пояснив, що цей тимчасовий захід, розрахований на один рік або доти, доки не буде впроваджено нову токеноміку.

На своїй сторінці у Twitter Грей розповів, що проєкт оновленої моделі розподілу винагород знаходиться на фінальній стадії.

Грей підкреслив, що у разі ухвалення пропозиція дозволить проєкту диверсифікувати активи, обмеживши необхідність ринкового продажу токенів управління SUSHI.

Нагадаємо, у жовтні 2022 року GoldenTree Asset Management розкрила дані про придбання SUSHI на $5,2 млн. Компанія керує активами на $47 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар