Біткоін

Глава SkyBridge Capital заявив про ціну Bitcoin у $500 000

Засновник компанії SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі заявив, що довгострокові інвестори в криптовалюті Bitcoin не повинні турбуватися про майбутню вартість активу через поточну корекцію. Він упевнений, що цифрове золото з великою часткою ймовірності досягне цінової позначки $500 000 через 5 років.

У розмові з Kitco News підприємець заявив, що справжня цінність біткоїнів заснована на мережі, що росте. На його думку, рано чи пізно цей актив перевершить за своєю популярністю золото та переверне сучасний світ.

Керівник хедж-фонду впевнений, що сьогодні рано розглядати Bitcoin як реального конкурента дорогоцінному металу, тому що знадобилися тисячі років, щоб досягти поточної ринкової вартості. Він також наголосив, що нинішня волатильність BTC дає інвесторам шанс вдало увійти до ринку.

За його словами, цифровий актив перебуває в зародковій стадії та тільки розпочав свій шлях до того, щоб стати найкращим засобом хеджування інфляції. Скарамуччі зазначив, що в майбутньому волатильність криптовалюти буде знижена і тоді він набуде довіри всього людства.

За його словами, період становлення триватиме ще кілька років, але він упевнений у своєму прогнозі. Приблизно у 2026-2027 роках курс Bitcoin досягне небувалих висот.

Експерт заявив, що дуже важливо подивитися, які закони та правила регулювання будуть прийняті в США та інших великих державах щодо криптовалют. Він наголосив, що приклад Китаю довів, що навіть повна заборона цифрових валют не вплинула на життєдіяльність активу. Попри короткострокове зниження вартості, курс BTC все одно досягнув історичного максимуму.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.