Chainlink

Глава Chainlink передбачив масовий прихід інституціоналів у DeFi-сектор у 2022 році

2022 року простір децентралізованих фінансів (DeFi) продовжить зростання внаслідок появи в ньому традиційних банків. Про це заявив співзасновник криптовалютного проєкту Chainlink Сергій Назаров, пише Decrypt.

Експерт передбачив розширення типів забезпечення ончейн, що створить передумови появи нових децентралізованих страхових продуктів.

«2022 року світ усвідомлює, що існує великий ринок під назвою DeFi. Якщо PayPal розпочав роботу з криптовалютами, то подумайте, чому ваші користувачі завтра не захочуть взаємодіяти зі зберіганням, DeFi й так далі?», – заявив він.

За словами фахівця, перед індустрією залишається багато регуляторних перешкод. Через стрімке зростання на сектор децентралізованих фінансів звернула увагу SEC.

З позицією Назарова солідарний співзасновник DeFi-проекту 1inch Network Антон Буков.

В інтерв’ю Cointelegraph він передбачив збереження стрімких темпів зростання промисловості в найближчі три-п’ять років. На його думку, для цього необхідно, щоб DEX працювали в 100 разів швидше, ніж зараз, а користувачі могли швидше і легше освоювати концепцію, що лежить в їх основі.

Буков зазначив, що 1inch очікує запуску ZKSync 2.0 на базі технології zkRollup від Matter Labs, але готовий підтримувати основні сайдчейни та рішення другого рівня, в яких є користувачі, токени, DEX та активність.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.