26 Лютого 2023 в 11:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глава Cardano може придбати Coindesk

CoinGecko
Share this page to Telegram

Під час сесії «запитай мене про що завгодно» (AMA) на YouTube автор криптовалюти Cardano (ADA) Чарльз Хоскінсон заявив, що нічого не розповість про придбання Coindesk. Річ у тому, що підприємець підписав угоду про нерозголошення інформації (NDA).

Бізнесмен повторив кілька разів, що він точно не розкриватиме подробиць про те, в якому стані знаходяться обговорення щодо угоди. Однак Хоскінсон наголосив, що дана покупка навряд чи відбудеться. “Не думаю, що я придбаю цей бізнес, але подивимося, куди зайде цей процес”, – зазначив засновник Cardano. Водночас Хоскінсон спростував чутки про зацікавленість у поглинанні американського медіагіганта CNN. Він заявив, що не цікавиться традиційними мовними ЗМІ.

Бажання криптомагнату щодо потенційного придбання Coindesk було пов’язане із зацікавленістю в тому, щоб привнести більше інновацій та розвивати журналістику у криптовалютному секторі. Хоскінсон запропонував перетворити новини на незамінні токени (NFT). За його словами, це допоможе людям взаємодіяти із ними. За словами підприємця, користувачі змогли б розглядати кожну окрему історію, як живий об’єкт.

Раніше повідомлялося, що керівники Coindesk шукали кошти для фінансування та розглядали варіант продажу компанії, після того, як материнська фірма, Digital Currency Group (DCG) Баррі Сілберта постраждала від криптокризи. Раніше, фірма Genesis — інша «дочка» DCG — опинилася на шляху до процедури банкрутства після припинення функції зняття коштів для користувачів у середині листопада 2022 року.

Ходили чутки, що потенційна вартість Coindesk коливалася в районі $200 млн. Як запевняють експерти, придбання Coindesk засновником Cardano стане значним кроком у криптоіндустрії й потенційно зможе струсити медіаландшафт.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар