BlackRock

Глава BlackRock пояснив інтерес керівної $ 9 трлн компанією до біткоіна

Найбільша у світі інвестиційна компанія BlackRock вивчає криптовалюти з позиції їх придатності для хеджування ринкових циклів. Про це оголосив CEO BlackRock Ларрі Фінк, пише Reuters.

Відповідаючи на запитання одного з відвідувачів щорічних зборів акціонерів про те, чи збирається BlackRock інвестувати в криптовалюти, Фінк заявив: «Фірма стежить за розвитком криптоактивів. Ми вивчаємо, що це означає, інфраструктуру, регуляторний простір ».

Водночас він наголосив, що BlackRock, який управляє активами на $ 9 трлн, дотримується довгострокових інвестиційних стратегій. Криптовалюти ж поки з себе представляють «просто інструмент для спекулятивної торгівлі», зазначив він. Також Фінк заявив, що більше за інших на цифрових активах заробляють брокер-дилери, витягуючи вигоду з високої волатильності ринку і широких цінових спредів.

У квітні BlackRock розкрила перші інвестиції в криптовалюту. Фірма придбала 37 ф’ючерсних контрактів на біткоін Чиказькій товарній біржі номінальною вартістю $ 6,1 млн. У лютому інвестиційний директор BlackRock Рік Рідер оголосив, що вони «трохи займаються» криптовалютами, але відмовився вдаватися в подробиці. «Я відчуваю, що технологія і регулювання розвинулися до тієї точки, де багато хто починає бачити його частиною портфеля, і це рухає ціну вгору», – говорив він.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *