Новини біткоін

Глава BlackRock погодився з Джеймі Даймоном щодо біткоіна

Голова найбільшої у світі компанії з управління інвестиційними активами BlackRock Ларрі Фінк погодився з тим, що біткоін може не мати цінності.

У розмові з CNBC в середу Фінк відповів на питання, що він думає з приводу недавньої заяви CEO JPMorgan Джеймса Даймона, який в черговий раз розкритикував криптовалюту.

«Ймовірно, я більше схиляюся на бік Джеймі Даймона», – сказав він.

Одночасно Фінк визнав потенціал цифрових валют, але зазначив, що мова не обов’язково повинна йти про біткоін:

«Я не вивчаю біткоін і його траєкторію, тому не можу сказати вам, чи буде він коштувати $ 80. 000 або нуль. Але я дійсно вірю в величезну роль зацифрованої валюти та в її користь для споживачів у всьому світі, будь то біткоін або щось ще, щось більш офіційне, наприклад цифровий долар. Подивимося, як все складеться в довгостроковій перспективі. У цій грі будуть великі перемоги та поразки ».

Інвестдиректор BlackRock Рік Рідер раніше допускав, що біткоін може володіти істотним потенціалом для зростання. Сам Фінк в минулому теж не виключав, що криптовалюта може перерости в «глобальний актив», відзначаючи, що поки ще її ринок для цього занадто малий.

Тим часом мільярдер і засновник Starwood Capital Group Баррі Штернліхт висловив думку про те, що не мати цінності може золото, а не біткоін, тому він тримає криптовалюту. При цьому Штернліхт зазначив, що біткоін здатний виконувати роль засобу накопичення в умовах підвищеної інфляції, але не підходить для вирішення інших завдань.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *