27 Грудня 2022 в 08:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глава біржі Binance відповість на запитання користувачів

Binance
Share this page to Telegram

Пресслужба найбільшої світової торгової криптовалютної платформи Binance анонсувала AMA-сесію у Твіттері з генеральним директором біржі Чанпеном Чжао (CZ). Китайський підприємець відповість на численні запитання користувачів і намагатиметься розвіяти сумніви щодо легітимності та дієздатності свого сервісу.

Представники біржі запевнили, що це буде остання сесія з управлінцем у 2022 році. Вона відбудеться 28 грудня 2022 року о 19:00 за московським часом. Генеральний директор Binance розповість користувачам торгового майданчика про ситуацію з масовим виведенням коштів з гаманців, а також розповість подробиці щодо фінансового аудиту резервів і того, що сталося з компанією Mazars. Остання призупинила роботу після шквалу критики з боку громадськості та підвищеної уваги регуляторів.

Члени криптоспільноти відзначили, що найімовірніше Чанпен Чжао розповість про свої очікування на 2023 рік. Йому також доведеться відповісти на питання про безпеку біржі, майбутні тренди в галузі та багато іншого. Користувачі говорили про те, що бізнесмен зіткнеться зі шквалом критики на свою адресу. Річ у тому, що останні тижні довіра до Binance серйозно похитнулася. При цьому, після краху FTX, експерти ринку зазначали, що від дій та поведінки CZ зараз залежить дуже багато.

Що стосується всього криптовалютного ринку, то станом на ранок 27 грудня 2022 року він був низьковолатильним. Котирування біткоїн (BTC) зросли лише на 0,14% минулої доби, досягнувши позначки $16 890, а ефір (ETH) подорожчав на 0,36%. Він був доступний для придбання за середньою вартістю $1223.

Говорячи про Binance Coin (BNB), її котирування залишилися на вчорашньому рівні. Курс монети складав $243,5. Цей показник упав на 22,3% порівняно із показниками місячної давності.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар