24 Березня 2023 в 16:40
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глава Binance попередив користувачів про підготовку фейку перед публікацією CNBC

Share this page to Telegram

Найбільша криптовалютна біржа Binance знову стала жертвою чергового FUD. Втім, генеральний директор Binance Чанпен Чжао заздалегідь попередив усіх, так що страшно не було.

Вночі Чжао виклав у твіттері фотографію, де він показує у кадр чотири пальці. Ось так:

Binance

Прошарених криптанів такий пост не збентежив, адже всі знають, що означає цей жест. На початку січня Чжао записав чотири найважливіші правила для своєї біржі та трейдерів, які на ній торгують. Він сказав, що важливо постійно вчитися, підкорятися правилам та законам, надавати продукти та послуги та – найважливіше – ігнорувати FUD, фейкові новини та атаки ЗМІ на біржу.

Сьогодні якраз настав час згадати четверте правило, дав зрозуміти Чжао.

Приводом для такої посади стала публікація CNBC. Журналістам вдалося дізнатися, що деякі співробітники та волонтери криптовалютної біржі Binance (яких ще називають ангелами) допомагають користувачам торгового майданчика з Китаю та інших країн обходити KYC. Роблять вони це не безпосередньо, просто дають поради.

У численних групах, присвячених торгівлі на Binance, вони діляться інформацією щодо підробки банківських документів, фальсифікації адрес та приховання країни походження для обходу контролю та отримання дебетової картки Binance Card.

У відповідь на запит видання представники біржі поспішили відхреститися від таких звинувачень: «співробітникам Binance суворо заборонено пропонувати або підтримувати користувачів в обході місцевих законів та нормативних правил».

Порушників пообіцяли негайно звільняти.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар