14 Березня 2023 в 07:49
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глава Airbnb розкритикував бізнес, що хайпує на крипті та ШІ

Штучний інтелект
Share this page to Telegram

Генеральний директор Airbnb вважав безглуздими компанії, які влаштовують ажіотаж у гонитві за криптою, метавсесвітом та штучним інтелектом.

Глава Airbnb Браян Ческі розкритикував компанії, які рекламують себе, прагнучи встигнути за технологічними новинками. Про це він заявив у рамках конференції, яку проводить американський банк Morgan Stanley, пише Yahoo Finance.

Як вважає Ческі, піонерами на ринку штучного інтелекту будуть компанії з інноваційною корпоративною культурою. Осторонь прогресу залишаться компанії, які активно розмірковували про перспективи криптовалют та метавсесвіту у 2022 році, зазначив він.

«Якщо компанія минулого року обговорювала криптовалюту, а цього штучний інтелект, то, ймовірно, вона нічого не розуміє [в обох напрямках]», — сказав Ческі.

Про які саме компанії йдеться, Ческі не уточнив. Раніше американський мільярдер Ілон Маск, який володіє «Твіттером», Tesla і SpaceX, заявив, що йому тепер більше цікавий ШІ, ніж криптовалюти. До чату ChatGPT придивляється і компанія Meta* (визнана владою РФ екстремістською і заборонена на території країни), яка раніше активно просувала ідею свого стейблкоіна та метавсесвіту.

В Airbnb вважають, що штучний інтелект допоможе краще опрацьовувати персональні дані користувачів. Ческі також припустив, що ШІ допоможе компанії покращити монетизацію послуг, проте, як саме, глава Airbnb не уточнив.

Нагадаємо, ажіотаж в інтернеті навколо ШІ спалахнув після публічного релізу ChatGPT. Робот здатний залучити співрозмовника до розмови, так само як це зробив би людина. Відповіді програми не завжди ідеально точні, але вона все ж таки якісно виконує свою роботу і створює відчуття розмови з реальним співрозмовником. Створила ChatGPT компанія OpenAI, що базується в Сан-Франциско, співзасновниками якої є Ілон Маск і Сем Альтман.

Хайп навколо ChatGPT розрісся до таких масштабів, що у РФ попит на фахівців у галузі нейромереж підскочив у тринадцять разів. Втім, зростання кількості вакансій ніяк не корелює із числом фахівців, «катастрофічний» дефіцит яких досі відчувають російські регіони на тлі відтоку IT-експертів через розпочату війну з Україною.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар