Glassnode

Glassnode: кількість активних адрес BTC знизилась до рівня квітня 2020 року

На тлі загального зниження активності на ринках криптовалют, середній добовий показник активних адрес біткоіна знизився до 758 165 – мінімуму з квітня 2020 року.
Згідно з останнім дослідженням Glassnode, семиденний змінна середня активних як відправника або одержувача адрес BTC впала 30 червня до 758 165, що стало найнижчим показником з квітня 2020 року. На початку квітня 2021 року цей показник перевищував 1.2 млн адрес.

«Зниження активності користувачів – ознака слабкого попиту», – сказав директор з інвестицій ByteTree Asset Management Чарлі Морріс (Charlie Morris). «Цикл ажіотажу закінчився, і ринок не може залучати нових учасників такими ж темпами».

Семиденний показник щоденної кількості транзакцій BTC, який відстежується Glassnode, також впав нижче 300 000 вперше з березня 2020 року. Як відзначають експерти, використання мережі впливає на попит на криптовалюту і може впливати на її ціну.

«Коли користувачі активно здійснюють транзакції, зростає попит на криптовалюту, і це призводить до зростання цін», – зазначив головний економіст аналітичної компанії Chainalysis Філіп Гредвелл (Philip Gradwell).

Нагадаємо, що в січні кількість унікальних активних адрес біткоіна досягало 22.3 млн за місяць на тлі зростання мережевої активності та курсу першої криптовалюти, який перевищив $ 42 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.