Giesecke+Devrient

Giesecke + Devrient розробить прототип державної криптовалюти Таїланду

Центральний банк Таїланду найняв німецьку технологічну компанію Giesecke + Devrient (G + D) для розробки прототипу державної криптовалюти для роздрібних платежів.
Згідно з інформацією про закупівлі, опублікованій Банком Таїланду, регулятор вибрав Giesecke + Devrient для розробки доказу концепції державної криптовалюти для роздрібних платежів. ЦБ виділив на проєкт 10 млн бат ($ 320. 000), включаючи податки, реєстраційні збори, транспортні та інші витрати.
Роздрібні державні криптовалюти відрізняються від гуртових тим, що вони розширюють можливості національної валюти у сфері платежів, в той час, як гуртові належать до інфраструктури міжбанківських розрахунків.

Залучення до проєкту міжнародного постачальника технологій свідчить про те, що Банк Таїланду продовжує рухатися до мети по запуску державної криптовалюти протягом трьох-п’яти років. У квітні регулятор відкрив громадське обговорення запуску державної цифрової валюти і її можливостей, яке триватиме до 15 червня.

Нагадаємо, що минулого літа Центральний банк Таїланду почав тестувати цифрову валюту з великими фінансовими установами, а у вересні планував випробувати її спільно з Управлінням грошового обігу Гонконгу.

Інші регулятори по всьому світу також вивчають концепцію державної криптовалюти. Нещодавно стало відомо, що Центральний банк Швеції співпрацює з комерційним банком Handelsbanken для тестування цифрової крони та можливості обробки платежів в державній криптовалюті.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *