криптовалюти

Герой «Гри на пониження» вивчив можливість шорта по криптовалютах

Передбачивши іпотечну кризу 2007 року інвестор Майкл Бьюррі вивчає можливість відкриття короткої позиції по криптовалюті. Засновник хедж-фонду Scion Capital запитав підписників Twitter, яким чином це можна зробити.

Бьюррі схильний видаляти опубліковані твіти, однак аккаунт Michael Burry Archive зберіг запис.

«Добре, я не робив цього раніше, як можна відкрити коротку позицію по криптовалюті? Чи потрібно вам забезпечити позику? Чи існує компенсація за короткий продаж [short rebate]? Чи може виникнути сквіз або маржін-колл? При такій волатильності я схильний думати, що краще не робити шортів, але тут я міркую вголос », – написав інвестор.

Бьюррі неодноразово критикував криптовалюти, називаючи ринок цифрових активів економічним міхуром.

Минулого тижня засновник Scion Capital назвав мем-токен Shiba Inu (SHIB) «безглуздим». Раніше ціна активу за добу зросла більш ніж на 30%, що дозволило йому обійти Uniswap, Avalanche і Litecoin за ринковою капіталізацією.

«Просто скажу, що один квадрильйон секунд – це приблизно 32 мільйони років. Один квадрильйон днів – це 2,7 трильйона років, або весь час з початку існування Всесвіту, помножене на 71 000. Іншими словами, це безглуздо », – написав він.

Бьюррі одним з перших передбачив крах ринку іпотечного кредитування в США. Він поставив всі гроші заснованого ним хедж-фонду Scion Capital проти іпотечних облігацій CDO і зумів заробити на кризі.

У 2015 році за книгою американського письменника і журналіста Майкла Льюїса, яка описує події тих днів, знятий фільм «Гра на пониження». Роль Бьюррі в ній виконав Крістіан Бейл.

Нагадаємо, в червні засновник Scion Capital попередив абонентів про крах криптовалютного ринку, зазначивши, що «втрати роздрібних інвесторів досягнуть розмірів країн».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *