WazirX

Генеральний директор WazirX закликає індійських трейдерів не піддаватися паніці

Генеральний директор індійської криптовалютної біржі WazirX закликає місцевих трейдерів не піддаватися паніці у зв’язку із законопроєктом про заборону криптоактивів.

Нещодавно стало відомо, що індійський уряд розгляне законопроєкт, який забороняє приватні криптовалюти та водночас закладає основу для запуску цифрової рупії. Після появи цієї інформації місцеві трейдери почали масово розпродувати свої криптоактиви.

Генеральний директор WazirX Нішал Шетті (Nischal Shetty) прокоментував те, що відбувалося, закликавши трейдерів та інвесторів не поспішати з продажем криптовалют. Крім того, він порекомендував користувачам детальніше вивчити криптовалюти, щоб у них не залишилося сумнівів у їхніх можливостях.

«З боку багатьох людей криптовалюти здаються альтернативою звичайним грошам. Це перша думка, яка спадає їм на думку, а якщо вони починають заглиблюватися у сферу криптовалют, то думають про них тільки як про платіжний засіб», — сказав Шетті.

Він пояснив, що цифрові активи можуть застосовуватись не лише у платіжній сфері. Регуляційні органи рідко обговорюють інші сценарії використання криптоактивів, NFT, ігри на основі блокчейну та децентралізовані програми. Шетті запевнив користувачів, що регулятори не зможуть заборонити криптовалютні ігри, а нові правила не набудуть чинності відразу.

Шетті нагадав, що цієї зими вже з’являлася інформація про повну заборону криптовалюту в країні. Індійська влада також планувала заборонити торгівлю на закордонних криптовалютних майданчиках для індійських громадян. Трейдери теж стали в паніці продавати активи, які втратили 15-20% вартості. Наразі відбувається аналогічна ситуація, упевнений Шетті. Він припустив, що більшість цих продажів здійснюють новачки, які займаються торгівлею цифровими активами близько пів року. Криптовалютні трейдери з багаторічним досвідом менше піддаються ажіотажу, оскільки у світі криптовалют кожні шість-вісім місяців з’являються негативні новини, що призводять до паніки на ринку.

У березні WazirX спільно з іншими індійськими біржами направила уряду документ із пропозиціями щодо регулювання криптовалютної індустрії та викладом можливих наслідків, якщо законопроєкт про заборону криптоактивів буде ухвалено.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *