Morgan Creek Capital

Генеральний директор Morgan Creek Capital: «біткоін – найкраща форма грошей»

Генеральний директор інвестиційної компанії Morgan Creek Capital Марк Юско вважає, що біткоін – найкраща форма грошей, яка стане фундаментом «Інтернету цінностей».

В ході онлайн-інтерв’ю з Cointelegraph, Марк Юско (Mark Yusko) поділився думками про золото, біткоін та інші криптовалюти. На його думку, з часом біткоін «поглине» ринкову капіталізацію золота, в результаті чого курс BTC перевищить $ 500 000. Якщо говорити про короткострокову перспективу, то біткоін може досягти $ 250 000, припустив Юско.

Він також висловився про розвиток Інтернету цінностей, провівши аналогію зі звичайним Інтернетом. Він порівняв SMTP з децентралізованим файловим сховищем Filecoin, а HTTP – з Ефіріумом. На думку Юско, крім обміну файлами та рівня додатків, інші криптовалюти теж матимуть значення в ігровій сфері й для оплати контенту.

«Ми користуємося протоколами передачі даних TCP / IP, у нас є простий протокол електронної пошти SMTP і протокол передачі гіпертекстових даних HTTP. Таким же багатошаровим буде й Інтернет цінностей, а біткоін може стати його базовим рівнем », – сказав Юско.

Генеральний директор Morgan Creek давно відомий як прихильник біткоіна і вважає, що ця криптовалюта повинна бути в портфелі кожного інвестора. Ще у 2019 році він називав біткоін ефективним засобом хеджування ризиків на тлі зниження ринку традиційних активів.

Раніше керівник Morgan Creek Capital висловив думку, що курс біткоіна в цьому році може досягти $ 100 000, проте поки його оптимістичні припущення не виправдалися.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *