біткоін General Motors

General Motors вивчає біткоін, але не планує його покупку

Автомобільний гігант General Motors стежить за потенціалом біткоіну, про що говорять заяви генерального директора компанії. Однак поки неясно, чи дійсно компанія планує входити в криптовалюту.

Нещодавно CEO General Motors Мері Барра заявила, що компанія «не має ніяких планів інвестувати в біткоіни, так що не варто говорити про це».

Однак це те, що ми будемо відстежувати і оцінювати, і якщо в майбутньому попит з боку споживачів буде великий, ніщо не завадить нам приймати його.

Друга частина заяви Барри дозволяє припустити, що фірма вивчає потенціал біткоіни як платіжний засіб.

Її висловлювання прозвучало у відповідь на зауваження аналітика Morgan Stanley Адама Джонаса про те, що біткоіни «оптимальний для покупки великих речей», таких як автомобілі.

Очевидно, в даному випадку Джонас мав на увазі рішення сильного конкурента Tesla не тільки інвестувати в біткоіни $ 1,5 млрд, а й приймати криптовалюту як платіжний засіб. Причому важливо те, що компанія Ілона Маска не планує конвертувати BTC в фіат.

На це топ-менеджер сказала, що «дуже серйозно ставиться до цього питання», і насправді General Motors вивчає потенціал біткоіну.

Крім оцінки криптовалюти General Motors вже подала заявку на численні патенти із застосуванням блокчейна. Також організація є частиною блокчейн-коаліції MOBI, в яку входять кілька інших виробників автомобілів.

Крім того, GM інвестувала як мінімум в одну фірму, що займається блокчейнамі, Spring Labs.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *