Біткоін

Гендиректор Unstoppable Domains: Люди цікавляться криптовалютами попри падіння ринку

Всупереч падінню вартості криптовалюти все більше інтернет-користувачів стали цікавитися цим інструментом. Такої точки зору дотримується співзасновник і гендиректор Unstoppable Domains Метью Гулд.

Він підкреслив, що у 2021 році ринок показав велику турбулентність. Біткоін з $ 60 000 звалився до $ 30 000 до середини травня. Це падіння стало драматичним для широкого кола інвесторів, що вклалися в біткоін і інші криптовалюти.

Однак саме цей ведмежий цикл збільшив інтерес людей до цифрових активів. Експерт зазначив, що різко зросла доменна реєстрація на блокчейні ефіріума. Тільки за один тиждень ця кількість збільшилася майже на 25 000 і досягло 817 000.

Стрімко зростає число користувачів блокчейн-додатків. Паралельно Гулд звернув увагу на скорочення масштабів спекуляцій на криптовалютному ринку. Така тенденція безумовно буде сприяти подальшому зростанню популярності не тільки біткоіна та ефіріума, а й індустрії в цілому.

Відзначимо, що недавно The Block повідомляв, що число пошукових запитів в Google, пов’язаних з криптовалютною тематикою, встановило новий рекорд.

Навіть на піку першого забігу біткоіна у 2017-2018 роках активність інтернет-користувачів була слабшою, ніж навесні поточного року. Найбільше криптовалютою цікавляться американці та європейці. Росія та Україна лише в другій половині рейтингу країн, про це свідчать дані Google Trends.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *