BTC

Гендиректор Grayscale розповів про користь CBDC для BTC

Генеральний директор інвест-компанії Grayscale Investments Майкл Зонненшайн розповів, як поява цифрового долара може допомогти розвитку Bitcoin. На думку фахівця, ініціатива Федеральної резервної системи США (ФРС) має стимулювати зростання всього криптовалютного ринку.

Експерт заявив, що цифрова валюта центрального банку (CBDC) відіграє позитивну роль для всієї економічної системи Сполучених Штатів і не лише. За його словами, попри всі за і проти, флагманська криптовалюта отримає свої переваги шляхом масового визнання користі цього класу активів.

Зонненшайн зазначив, що найбільші постачальники платіжних сервісів вже стали пропонувати своїм клієнтам послуги використання децентралізованих протоколів. Це стосується Bitcoin та інших альткоїнів. Той факт, що PayPal, MasterCard, Visa та інші активно співпрацюють із криптопроектами, говорить багато про що.

Експерт не погодився з думкою деяких аналітиків, які заявили, що поява цифрового долара негативно позначиться на діяльності подібних організацій, збанкрутувавши їх. Зонненшайн заявив, що це навпаки стимулює розширення їхнього бізнесу.

CBDC буде інтегрований в ключові платіжні системи, а його популярність допоможе клієнтам більш позитивно ставитися до цифрових валют. Це і спонукає їх на використання Bitcoin та інших криптовалют. Фінансист впевнений у необхідності створення та запуску цифрового долара якнайшвидше.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.