Ripple

Гарлінгхаус запитує документи на Binance

Юристи, що представляють генерального директора Ripple Бреда Гарлінгхауса в справі проти Комісії з цінних паперів і бірж США, подали клопотання про додаткове міжнародне вивчення 2 серпня.

Гарлінгхаус намагається отримати підтвердження від Binance Holdings Limited, дочірньої компанії найбільшої у світі криптовалютної біржі, зареєстрованої на Кайманових островах.

Посилаючись на Гаазьку конвенцію, захист просить суд направити від імені відповідача лист-прохання з проханням про допомогу Центрального органу Кайманових островів.

Глава Ripple вважає, що у компанії Binance є унікальні документи, що стосуються його транзакцій XRP, що робить їх актуальними для справи:

Пан Гарлінгхаус прагне до вивчення за кордоном на підставі його сумлінного переконання, що зазначена організація має унікальні документи та інформацію, що стосуються цієї справи, і, зокрема, процесу, за допомогою якого транзакції в XRP, імовірно проводяться паном Гарлінгхаусом на закордонних платформах для торгівлі цифровими активами були проведені.

Юристи Гарлінгхауса продовжують наполягати на тому, що Комісія з цінних паперів і бірж не згадує про внутрішні пропозиції у своєму зміненому клопотанні, і отримання додаткових доказів може підтримати очікує розгляду клопотання вищого керівництва про відхилення позову, поданого ще у квітні.

У червні Гарлінгхаус і Ripple Кріс Ларсен, який також був названий як окремий відповідач у справі, подав аналогічне клопотання про отримання документів від в цілому 14 криптовалютних бірж, включаючи iFinex, Bithumb, Bitstamp, Bitfinex та інших.

Світова суддя Сара Нетберн, яка головує при розгляді спорів про виявлення, схвалила запит.

Адвокати Гарлінгхауса стверджують, що SEC не заперечує проти останнього клопотання.

У травні суддя Нетберн також постановила, що регуляційний орган може продовжувати відправляти запити іноземним партнерам для отримання документів від закордонних партнерів Ripple і криптобірж.

Суд задовольнив клопотання SEC про продовження терміну розслідування справи Ripple на 60 днів. Етап досудового розслідування триватиме до 15 жовтня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *