Galaxy Digital

Galaxy Digital випустить облігації на суму $500 млн

Криптоторговий банк Galaxy Digital оголосив про випуск конвертованих старших облігацій на суму $500 млн із терміном погашення 15 грудня 2026 року.

Згідно з пресрелізом, розміщення паперів з купонною ставкою 3% пройде в ході приватного продажу за участю кількох покупців, включаючи компанії, афілійовані з Arca, NZ Funds, Senator Investment Group та XN.

Очікується, що розміщення закриють на початку грудня 2021 року після схвалення Фондової біржі Торонто.

Залучені кошти в Galaxy Digital планують направити на «прискорення ініціатив зростання за своїми бізнес-напрямами та на загальні корпоративні цілі».

Компанія також повідомила, що рада директорів схвалила запропоновану корпоративну реорганізацію у зв’язку з передислокацією з Канади до США.

Під час акції Galaxy Digital Holdings автоматично конвертуються у звичайні акції класу А нещодавно зареєстрованої в штаті Делавер холдингової компанії Galaxy Digital Inc.

У певні періоди власники облігацій зможуть обміняти їх на папери компанії, які зараз перебувають у зверненні, так і після реорганізації.

Облігації доступні лише кваліфікованим інституційним покупцям та є спільними незабезпеченими зобов’язаннями емітента.

Нагадаємо, у листопаді випуск облігацій у США анонсувала британська майнінгова компанія Argo Blockchain. Фірма має намір запропонувати папери з купонною ставкою 8,75% у сумі $57,5 млн.

У червні Galaxy Digital надала Argo кредит у розмірі £14 млн (~$19,4 млн) під заставу в біткоїні.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *