Galaxy Digital

Galaxy Digital став провайдером ліквідності в біткоін-ф’ючерсах для Goldman Sachs

Криптовалютний торговий банк Galaxy Digital Майка Новограца став провайдером ліквідності для Goldman Sachs в угодах з біткоін-ф’ючерсами на Чиказькій товарній біржі. Про це йдеться в пресрелізі.

В цілому співпраця передбачає участь Galaxy Digital як агента Goldman Sachs на криптовалютному ринку в позабіржовій спотовій та терміновій торгівлі, кредитуванні та створенні структурних продуктів.

Відповідно до пресрелізу, Galaxy Digital підтримує міцні відносини з широким спектром бірж, кастодіанів і фінансових установ. Завдяки цьому криптовалютний торговий банк здатний забезпечити ліквідність за конкурентними цінами.

Фірма Майкла Новограца виступає маркетмейкером по 90 цифровим активам. Партнерська мережа в торгівлі налічує 300 фірм, сфокусованих на роботі з інституціоналами.

Співголова Galaxy Digital Деміен Вандервільт в інтерв’ю CNBC заявив, що Goldman Sachs не може безпосередньо працювати з біткоіном через суворе регулювання банківського сектору.

Топменеджер пояснив ініціативу інвестиційного банку активним попитом з боку клієнтів. Повідомлення з’явилося після того, як група стратегів Goldman Sachs назвала криптовалюту «непридатною інвестицією».

Нагадаємо, в березні операційний директор інвестиційного банку Джон Уолдрон повідомив про зростання інтересу клієнтів до цифрових активів.

У травні Goldman Sachs запустив безпоставкові форварди на базі біткоіна з розрахунком в традиційній валюті. Торговельним партнером стала компанія Cumberland DRW.

У червні Bloomberg повідомив, що Goldman Sachs планує запустити торгівлю ф’ючерсами та опціонами на базі Ethereum.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.