криптовалюти біржа

Финрегулятор Южной Кореи пересмотрит систему штрафов для биткоин-бирж

Комісія з фінансових послуг Південної Кореї (FSC) запропонувала новий наглядовий регламент для постачальників послуг віртуальних активів (VASP) у зв’язку зі вступом чинності 25 березня 2021 року переглянутого закону про використання інформації про фінансові операції.

Згідно із заявою, пропозиція вводить новий стандарт штрафів для VASP, спрощує існуючі норми і покращує правила зниження виплат, щоб полегшити роботу малим фінансовим підприємствам.

Відповідно до запропонованих норм VASP будуть піддаватися штрафам за недотримання правил контролю та реєстрації підозрілих транзакцій.

Регулятор запропонував можливість зниження виплат на 50%. Малі підприємства зможуть претендувати на скорочення штрафів понад цей ліміт.

Пропозиція буде винесено для громадського обговорення з 11 березня по 20 квітня 2021 року і вступить в силу після офіційної заяви.

Нагадаємо, найбільша кріптобіржа Кореї Bithumb ввела обмеження для користувачів з юрисдикцій «високо рису» в рамках політики по боротьбі з відмиванням грошей.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *