Новини Ethereum

Fundstrat: «ціна ETH може вирости до $10 000 в цьому році»

Аналітична компанія Fundstrat прогнозує подальше зростання ціни ETH до $ 10 000 в цьому році на тлі досягнення криптовалюти чергового історичного максимуму вище $ 2 800.
Ціна ефіру зросла приблизно на 40% за місяць, а біткоін за цей же період знизився на 5%. Згідно з дослідницькими нотатками, опублікованій аналітичною компанією Fundstrat, ефір буде зберігати вищу цінову динаміку в порівнянні з біткоіном надалі. У лютому ціна ефіру вперше перевищила $ 2 000.

«Ринкова капіталізація Ефіріума зросла за останні тижні та становить приблизно 30% від капіталізації біткоіна. Увага ринку зміщується з біткоіна на Ефіріум і інші сегменти, наприклад, DeFi та додатки Web 3.0 », – відзначили аналітики.

Новини Ethereum

Fundstrat оптимістично дивиться на динаміку ETH, оскільки в мережі Ефіріума розробляються нові фінансові програми, масштаби яких за останній рік значно зросли. У звіті аналітичної компанії говориться:

«Ці додатки генерують в три рази більше комісій для мережі Ефіріума в порівнянні з біткоіном, ринкова капіталізація якого вище в три рази. Це можна порівняти з ситуацією, коли компанія використовує виторг за вирахуванням операційних витрат і отриманий прибуток направляє для зворотного викупу акцій. Це означає, що мережа стане прибутковою, за аналогією з компанією, коли скорочення пропозиції ETH через спалених комісій перевищить інфляцію ».

Аналітики Fundstrat також прогнозують, що ціна біткоіна досягне в цьому році $ 100 000, а загальна капіталізація криптовалютного ринку виросте до $ 5 трлн.

Новини Ethereum

Загальна вартість криптоактивів, заблокованих в смарт-контрактах DeFi, і загальне порівняння з традиційними фінтех-фірмами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.