Circle

FTX і Blockfolio інтегруються з Circle

У п’ятницю два центри криптовалютної торгівлі приєдналися до платіжного і банківського API Circle.

Користувачі можуть здійснювати банківські перекази і транзакції по кредитних картах в криптовалюті з прив’язкою до долара, другої за популярністю стабільної монети по щоденному обсягові торгів, повідомляють FTX і Blockfolio. Крипто-трейдери використовують стейблкоіни, такі як USDC і більший Tether, в якості популярної торгової пари. Використання стейблкоінів – цифрових валют, прив’язаних до відносно стабільного активу, наприклад долара США, може бути швидше, ніж спроби поповнити торгові рахунки за допомогою банківських переказів або інших фіатних інструментів.

«USDC – це основна інфраструктура скарбниці для FTX і Blockfolio, замість того, щоб покладатися на успадковану банківську інфраструктуру», – сказав Джош Хокінс, директор по маркетингу в Circle. Він сказав, що FTX і Blockfolio тепер є «рідними для USDC», що означає, що токен вбудований в їх системи.

Відповідно до пресрелізу, новий плагін API (інтерфейс прикладного програмування) буде працювати в «майже 200 країнах».

Клієнти FTX як і раніше можуть переказувати свої кошти через автоматизовану клірингову палату, банківські перекази або кредитні карти.

Згідно з інформацією на сторінці активів CoinDesk, ринкова капіталізація USDC становить трохи понад 15 мільярдів доларів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *