24 Листопада 2022 в 21:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Фонд Solana Foundation втратив понад $180 млн

Solana
Share this page to Telegram

Фонд Solana Foundation оприлюднив інформаційний бюлетень, де детально описав ризики, пов’язані з крахом біржі FTX. Станом на 6 листопада перед тим, як біржі обмежила можливість виведення, організація володіла криптоактивами на суму $180. Кошти зберігалися на балансі майданчика FTX.

Представники Solana Foundation розповіли, що на біржі вони мали близько $1 млн у готівці. За словами фахівців, цей обсяг був незначним і становив менше ніж 1% від грошових резервів.

Куди більші збитки компанія зазнала у криптовалютах. На балансі FTX зберігалося приблизно 3,43 млн FTT та 134,5 млн токенів Serum. На цей час усі активи заблоковані на біржі. Також фонд володів 3,2 млн акцій компанії FTX.

За даними CoinGecko, у той період FTT торгувався на рівні $22, а Serum на рівні $0,8. Після краху FTX котирування FTT просіли до $1,32. Щодо Serum, то станом на 24 листопада монета торгувалася на рівні $0,32. Примітно, що Solana теж не уникла суттєвого просідання. У листопаді вона торгувалася близько $15, тоді як рік тому сягала $259.

Раніше наша редакція інформувала: за останню добу біткоїн та ефір продемонстрували обмежене зростання. Біткоїн подорожчав на 1,5% і розташувався поблизу позначки $16 600. Якщо говорити про головного альткоїну, то за 24 години він додав у ціні близько 4% і дістався до області $1200.

Якщо говорити про криптовалютний ринок загалом, то його капіталізація збільшилася на $12 млрд і склала $834 млрд. Попри позитивну динаміку, цей показник все ще далекий від історичних максимумів, встановлених минулого року на рівні $3 трлн. До лідерів за добовим зростанням також увійшли: Curve, Huobi Token, Chainlink і Solana.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар