Fiserv

Fiserv інтегрує криптосервіс Bakkt на свою платіжну платформу

Ціна акцій Bakkt збільшилась утричі за два дні.

Американський фінтех-провайдер Fiserv анонсував партнерство із криптоплатформою Bakkt. Клієнти Fiserv зможуть використовувати криптовалюту для платежів своїм контрагентам та приватним особам, а також створювати програми лояльності на базі цифрових активів.

Fiserv також планує інтегрувати технологію Bakkt із купівлі, продажу та зберігання криптоактивів на платформу Carat. Фінтех-компанії, що використовують Carat, матимуть можливість запропонувати криптосервіси своїм роздрібним клієнтам.

“Незалежно від того, чи купуєте ви bitcoin у фінансовому додатку, обмінюєте бали лояльності в ресторані на товари, використовуєте електронний гаманець або отримуєте оплату в bitcoin за доставлення продуктів, у споживачів з’являться нові можливості для участі в цифровій економіці”, – розповіла директор Bakkt з доходів Шила Землін.

Нагадаємо, сьогодні міжнародна платіжна система Mastercard також оголосила про партнерство з Bakkt. Тепер банки можуть створювати bitcoin-гаманці, випускати кредитні та дебетові картки з винагородою у криптовалюті. В результаті, ціна акцій криптовалютної платформи зросла на 67%.

Після новини про інтеграцію з Fiserv ціна акцій Bakkt збільшилась на 47%. За два дні вартість паперів компанії майже потроїлася.

На момент публікації цінні папери криптоплатформи торгуються на рівні $28.

Bakkt

Курс акцій Fiserv змінився трохи: на +0,04%. Ціна найбільшої криптовалюти bitcoin за добу скоригувалась на 1,3% до позначки $62 330.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.