ITrustCapital

Фінтех компанія ITrustCapital стала однорогом після раунду серії A

Компанія ITrustCapital провела раунд фінансування серії A та отримала $125 млн від групи інвесторів на чолі з Left Lane Capital. Тепер фірма, яка заявляє про себе як про платформу Crypto IRA №1 у США, оцінюється аналітиками в $1,3 млрд. Таким чином, вона увійшла до списку фінтех однорогів (стартапи з ринковою вартістю понад $1 млрд).

За словами гендиректора та співзасновника ITrustCapital Тодда Саутвіка, на зібрані компанії розробить нові продукти та намагатиметься розширити базу клієнтів з 26 000 до 226 000. Підприємець зазначив, що використання цифрової валюти як класу активів надає інвесторам хорошу можливість заробітку. Криптоактиви — те, що традиційні фінансові установи, такі як банки, не можуть дати своїм вкладникам.

Саутвік заявив, що 2022 добре підходить для інвестування в цифрові активи. Люди шукають нові способи вкладення заощаджень, тому що традиційні варіанти перестали їх влаштовувати. Для нових та чинних клієнтів ITrustCapital пропонує рахунки з податковими пільгами (щомісячна плата за обслуговування становить $29,95) та 24 криптовалюти, включаючи Cardano (ADA), Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Texos (XTZ), Solana (SOL), Polygon (MATIC), Aave (AAVE) та Curve DAO (CRV).

Головний операційний директор Блейк Ескадрилья також зазначив, що iTrustCapital змінює індустрію самоврядних IRA, використовуючи потужність технології блокчейну. Компанія пропонує інвесторам дешеву, прозору та ліквідну платформу, доступну для альтернативних цифрових активів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.