Криптовалюти

Фінрозвідка США вперше в історії призначила радника по криптовалюті

На нову посаду в Агентство по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCEN) була призначена Мішель Корвер, яка раніше обіймала аналогічну посаду в кримінальному відділі Міністерства юстиції США.
Агентство по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCEN), яке входить в структуру Мінфіну США і відстежує трансакції для протидії фінансуванню тероризму та відмивання грошей, вперше призначило радника з криптовалюти. Цей пост зайняла Мішель Корвер, яка до цього була радникам по криптовалюті в американському Мін’юсті.

У FinCEN Корвер буде працювати над стратегічними й інноваційними рішеннями для запобігання і пом’якшення наслідків незаконних фінансових практик.

Останнім часом регуляційні органи США сигналізують, що хочуть посилити контроль над криптоіндустрією, відзначає The Wall Street Journal. В індустрію вкладається все більше грошей, використання криптовалют розширюється, а відсутність регулювання крипторинку викликає заклопотаність, відзначав Ден Берковіц, один з членів Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC). В кінці травня глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер під час слухань в палаті представників Конгресу США закликав розробити нормативно-правову базу для функціонування криптовалютних бірж.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *