Криптовалюти

Філіппінський Unionbank запустить сервіси з торгівлі та зберігання криптовалют

На тлі швидкого розвитку криптоіндустрії та прийняття криптовалюти на Філіппінах Union Bank of the Philippines (UBP) підтвердив швидкий запуск кастодіального сервісу для криптовалют.

Union Bank of the Philippines (UBP) повідомив, що планує пропонувати послуги з торгівлі та зберігання криптовалют. Глава групи банку з блокчейну Кеті Касас (Cathy Casas) пояснила, що на Філіппінах інвестор із середнім статком тримає на гаманці від 1% до 2% активів у криптовалютах.

На її думку, якщо ринок криптовалют стане більш “стабільним”, то вже за 5 років інвестори збільшать обсяг цифрових активів у портфелях до 3% або навіть 5%. Касас вважає, що близько 5% філіппінців вже хоч раз купували криптовалюти.

Вона уточнила, що багато криптовалютних інвесторів – молоді люди, які заробляють ігрові токени в GameFi. Касас вважає, що послуги зі зберігання та торгівлі криптовалютами — «це спосіб забезпечити майбутнє нашого банківського бізнесу».

Unionbank – один із найбільших універсальних банків на Філіппінах з активами під управлінням на суму понад 15 мільярдів доларів. Це одна з перших фінансових установ на Філіппінах, які прийняли криптовалюти. Ще у вересні UnionBank, один із десяти найбільших банків Філіппін, повідомив, що запустить кастодіальний сервіс для цифрових активів у партнерстві з криптовалютною компанією Hex Trust.

У звіті Chainalysis за жовтень 2021 року йдеться, що Філіппіни посідають 15-е місце серед країн Південної Азії та Океанії щодо прийняття криптовалют. У червні Філіппінська фондова біржа (PSE) повідомила, що готує запуск торгів із цифровими активами. Щойно фінансові регулятори дозволять торгівлю криптовалютами країни, PSE запустить таку функцію.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.