Filecoin

Filecoin і Polygon співпрацюють в області NFT, ігор та метавсесвіту

Екосистема Filecoin і Polygon Studios оголошують про співпрацю, спрямовану на розвиток невзаємозамінних токенів (NFT), ігор та простору метавсесвіту. Щоб розпочати співпрацю, дві екосистеми розробили навчальні посібники, інтеграційні гранти та хакатони, покликані допомогти розробникам та проєктам NFT у мережі Polygon інтегруватися з InterPlanetary File System (IPFS) та Filecoin.

Спочатку задуманий як безпечне рішення Layer 2 для вирішення проблем, таких як висока плата за газ та повільний час перевірки блоків у популярних блокчейнах, таких як Ethereum, Polygon завоював популярність у розробників блокчейн-ігор та проєктів NFT. Щоб задовольнити цей зростальний сегмент, було запущено Polygon Studios з метою підтримки розробників ігор на базі Web 3.0 та проєктів NFT.

Так само зростальна кількість проєктів у сфері «грай, щоб заробити» (P2E) і NFT також вирішили використовувати IPFS для адресації контенту та Filecoin для доведеного та децентралізованого сховища, яке своєю чергою зберігатиме метаінформацію з мультимедійними даними, такими як відео.

Поєднання надійності Filecoin та масштабованості Polygon відкриває нові варіанти використання для розробників

У серпні 2021 року Filecoin оголосили, що Polygon запропонує безкоштовне зберігання для проєктів, які хочуть збудувати міст Filecoin-Polygon, розроблений командою Textile. Міст дозволяє розробникам та користувачам програм Polygon легко зберігати дані з будь-якої адреси в мережі IPFS без будь-яких нових реєстрацій, секретів або ключів API.

Filecoin та Polygon також спільно організували Mars Hackathon, який проходив із серпня по листопад 2021 року. У віртуальному хакатоні взяли участь понад 1500 розробників, які зібралися разом для створення нових програм з використанням мосту Filecoin-Polygon, включаючи варіанти використання, такі як сховище, метавсесвіт, розваги, цифрове мистецтво та багато іншого.

Відомі проєкти хакатона включали Blockspace, децентралізовану платформу для зберігання та обміну файлами, побудовану на основі IPFS, яка відображає традиційних хмарних провайдерів, таких як Google Drive та Slick, децентралізовану альтернативу Patreon.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.