Fidelity

Fidelity та Nexo виходять на ринок крипто-кредитування

Fidelity Digital Assets — криптовалютне крило Fidelity Investments та платформа для запозичення та обміну криптовалюти Nexo оголосили про партнерство, щоб запропонувати інституційним інвесторам послуги зберігання криптовалют, продукти та послуги з кредитування.

Обидві компанії створять комплексну лінійку продуктів та юридичну інфраструктуру для інституційних інвесторів, які бажають отримати доступ до криптовалют.

Відповідно до повідомлення, партнерство з Fidelity Digital Assets дозволить Nexo розширити свій портфель активів та додати другий рівень зберігання до своєї архітектури безпеки. Це також дає інституційним інвесторам Fidelity Digital Assets доступ до послуг Nexo, а також первинних брокерських операцій з криптовалютами.

Калин Методієв, співзасновник та керівний партнер Nexo, так прокоментував розробку:

«Робота з Fidelity Digital Assets – це остання віха у нашому прагненні запропонувати повну інституційну платформу та підключити традиційні фінансові компанії до екосистеми цифрових активів. Наша клієнтська база тепер буде повною мірою використовувати наші провідні в галузі кредитні та торгові продукти, покладаючись на спеціальні рішення Fidelity Digital Assets зі зберігання та забезпечення безпеки».

Крістофер Тайрер, голова Fidelity Digital Assets у Європі, сказав, що у компанії спостерігається значне зростання інтересу інституційних інвесторів на континенті та що для задоволення цього попиту компанія розширила свої партнерські відносини.

Fidelity Investments була амбітна у своїх планах щодо інституційного ринку криптовалюти, найнявши низку стратегічних співробітників у цій сфері. Компанія, схоже, застосовує цілісний підхід до криптовалюти, оскільки керівними активами прагне надати більше інституційних точок доступу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.