Біткоін

Fidelity стала першим офіційним зберігачем біткоїнів для інституціоналів у Канаді

Одна з найбільших фінансових компаній світу Fidelity отримала дозвіл канадських регуляторів, щоб стати першим у країні офіційним зберігачем біткоїнів.

Організація з регулювання інвестиційної галузі Канади (IIROC) схвалила запит Fidelity Clearing Canada ULC на запуск нового сервісу у сфері цифрових активів. Сервіс призначений для інституційних інвесторів, включаючи пенсійні фонди, портфельних керівників, а також взаємні та біржові фонди.

Fidelity Clearing Canada обслуговує понад 100 інвестиційних компаній на території країни, а Fidelity Investments Canada має під управлінням активи більш ніж на $222 млрд. Крім того, цього тижня Fidelity Investments подала заявку на створення власного біткоін-ETF в Канаді.

“Попит на інвестиції суттєво зростає, і інституційні інвестори шукають регульовані дилерські платформи для отримання доступу до цього класу активів”, – заявив президент Fidelity Clearing Canada Скотт Маккензі.

На цей час у Канаді було схвалено кілька біткоін-ETF, проте більшість із них змушена звертатися до американських компаній для зберігання криптовалюти. Fidelity розраховує залучити їх до своїх клієнтів, додав Маккензі. Фірма орієнтуватиметься працювати з біткоіном, але також може додати підтримку інших цифрових активів, включаючи невзаємозамінні токени (NFT).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *