FDIC

FDIC про використання криптовалюти в банках США

Федеральна корпорація зі страхування депозитів (Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC)), 17 травня звернулася із запитом про зворотний зв’язок з депозитарними установами, що зберігають цифрові активи.

FDIC страхує банківські вклади в Сполучених Штатах – страхування, яке є обов’язковою умовою для депозитарних установ, що працюють в країні. Сьогоднішнє оголошення – це заклик до «поточним і потенційним варіантам використання цифрових активів» в застрахованих установах.

В іншому інтереси FDIC вельми широкі. Оголошення вимагає інформації про цифрові активи в платежах, розрахунках, резервних активах, зберіганні та інвестуванні в банках-членах.

Питання, що ставляться, зокрема, є відкритими: «Чи існують які-небудь унікальні аспекти діяльності з цифровими активами, які FDIC слід враховувати з точки зору нагляду?»

У міру того як межа між криптовалютними фірмами та традиційною банківською справою продовжує стиратися, керівні органи, такі як FDIC, виявляють висхідний інтерес до того, як впроваджувати криптовалюту. Станом на минулу осінь FDIC шукав «консультанта FinTech», щоб приєднатися до його команди юристів.

Федеральна резервна система недавно випустила аналогічне керівництво на ранній стадії для «нових організацій», охочих отримати доступ до своїх послуг, які ФРС традиційно резервує для більш рідкісних фінансових інститутів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *