FC Porto

FC Porto запускає токен фанатів на Binance

Binance не тільки стане офіційним партнером PORTO із запуску фан-токенів, а також буде спонсором, тим самим футболісти мають носити логотип біржі на своїй клубній формі.

Провідна світова блокчейн-екосистема розповіла про те, що розпочинають довгострокову співпрацю з найвідомішим європейським футбольним клубом Порту. Компанія Чанпена Чжао виступить як офіційний партнер з випуску PORTO. Логотип компанії буде красуватися на формі спортсменів як спонсор компанії.

Токени футбольної команди будуть випускатися на платформі Binance Launchpad для того, щоб просувати бренд FC Porto до нового рівня, а також збільшити залучення більш ніж 8 мільйонів фанатів, завдяки різним нагородам інтерактивностям, гейміфікаціям тощо.

Головний президент футбольного клубу Порту, Жоржі Нуно Пінту та Кошта, прокоментував:

«Ця співпраця дає нам можливість одночасно рухатися в ногу з удосконаленням сучасного світу, використовувати електронні активи, а найголовніше стати ближче до нашої фанатської аудиторії та їх інтересів».

Зі свого ж боку, голова біржі зазначив:

«Binance Fan Tokens є новим і захопливим способом для фанів взаємодіяти з футбольними командами, які вони підтримують. Завдяки фанатським токенам футбольної команди Порту фанати зможуть збирати рідкісні NFT, ставати учасниками ексклюзивних опитувань, відкривати унікальні значки фаната, а також отримувати призи, які залежатимуть від рівня залучення».

Вже з 5 листопада, токеном португальського клубу могли скористатися всі користувачі біржі через платформу Launchpad, а потім на спотовому маркеті, P2P та інших фіатних шлюзах.

Як нагадування, хочеться відзначити, що до цього схожа співпраця була укладена з клубом з Італії, Лаціо.

Фанатський токен Порту (PORTO) – 23-й tokensale на Binance Launchpad – як завжди, буде використовувати формат підписки. Реєстрація BNB балансів користувачів буде здійснюватись протягом 10 днів: з 6 по 16 листопада.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *