17 Лютого 2022 в 20:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

ФБР сформувало підрозділ для боротьби з криптовалютними злочинами

криптовалюти
Share this page to Telegram

Федеральне бюро розслідувань США (ФБР) сформувало новий підрозділ, орієнтований на аналіз ончейн-активності в децентралізованих мережах. Про це заявила заступник генерального прокурора Ліза Монако під час віртуальної конференції Munich Cyber Security Conference.

За словами Монако, до нового підрозділу увійдуть слідчі, які мають досвід розслідування інцидентів, пов’язаних з цифровими активами, а також знаннями в області ончейн-аналізу.

Підрозділ стане частиною анонсованої восени минулого року структури, орієнтованої на боротьбу з криптовалютними злочинами (National Cryptocurrency Enforcement Team, NCET). Остання входить до складу Міністерства юстиції США.

Сьогодні Мін’юст оголосив про призначення першого директора NCET — ним стала експомічник окружного прокурора Манхеттену Ін Ен Чой. Вона вела справу росіянина Андрія Тюріна, якого у січні 2021 року засудили до 12 років ув’язнення за хакерську діяльність та шахрайство.

У NCET також увійдуть співробітники відділу боротьби з кіберзлочинами, відмиванням коштів, департаментів кримінального провадження, відділу національної безпеки та інших відомств.

NCET розширить чинні зусилля Кримінального відділу [Міністерства юстиції] з надання підтримки та навчання федеральних, державних, локальних та міжнародних правоохоронних органів з метою нарощування потенціалу для агресивного розслідування та судового переслідування злочинів, пов’язаних з криптовалютою та цифровими активами”, – йдеться в пресі. релізі.

Нагадаємо, у лютому 2022 року влада США заявила про затримання осіб, причетних до злому біржі Bitfinex у 2016 році, а також про конфіскацію біткоїнів на $3,6 млрд.

Обвинуваченими у справі є подружжя Ілля Ліхтенштейн та Хезер Морган. Правоохоронці змогли вийти на них завдяки закриттю даркнет-ринку AlphaBay.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар