17 Лютого 2022 в 10:29
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

ФБР: криптовалюти – це величезний виклик для нас

ФБР
Share this page to Telegram

Помічник директора відділу кібербезпеки Федерального бюро розслідувань (ФБР) Браян Ворндран розповів, що криптовалюти стали основним інструментом здирників.

Браян Ворндран (Bryan Vorndran) сказав в інтерв’ю виданню Bloomberg, що блокчейн надає величезні можливості й не тільки для технологічних компаній. Проте зараз, за ​​його словами, проблем від цієї технології значно більше.

«Криптовалюти стали основним інструментом здирників, вони допомагають злочинцям швидко і практично без слідів отримувати платежі від своїх жертв. Технологія розподіленого реєстру стала для правоохоронців величезним викликом», – сказав він.

Вордран зазначив, що деякі компанії, які зазнали злому або вимагання, просто не повідомляють ФБР про злочинні дії, посилаючись на внутрішній статут. Це ускладнює роботу і не дає повною мірою проаналізувати дії злочинців, щоб запобігти їм у майбутньому.

Минулого тижня ФБР опублікувало звіт, в якому попередило про часті афери на сайтах знайомств у День святого Валентина. ФБР отримало понад 1 800 скарг, пов’язаних із криптовалютним шахрайством. За підрахунками, загальна сума збитків становила близько $133 млн.

Крім того, наприкінці минулого року ФБР попередило громадськість про кількість крадіжок криптовалют з використанням криптоматів і QR-кодів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар