ФБР

ФБР: криптовалюти – це величезний виклик для нас

Помічник директора відділу кібербезпеки Федерального бюро розслідувань (ФБР) Браян Ворндран розповів, що криптовалюти стали основним інструментом здирників.

Браян Ворндран (Bryan Vorndran) сказав в інтерв’ю виданню Bloomberg, що блокчейн надає величезні можливості й не тільки для технологічних компаній. Проте зараз, за ​​його словами, проблем від цієї технології значно більше.

«Криптовалюти стали основним інструментом здирників, вони допомагають злочинцям швидко і практично без слідів отримувати платежі від своїх жертв. Технологія розподіленого реєстру стала для правоохоронців величезним викликом», – сказав він.

Вордран зазначив, що деякі компанії, які зазнали злому або вимагання, просто не повідомляють ФБР про злочинні дії, посилаючись на внутрішній статут. Це ускладнює роботу і не дає повною мірою проаналізувати дії злочинців, щоб запобігти їм у майбутньому.

Минулого тижня ФБР опублікувало звіт, в якому попередило про часті афери на сайтах знайомств у День святого Валентина. ФБР отримало понад 1 800 скарг, пов’язаних із криптовалютним шахрайством. За підрахунками, загальна сума збитків становила близько $133 млн.

Крім того, наприкінці минулого року ФБР попередило громадськість про кількість крадіжок криптовалют з використанням криптоматів і QR-кодів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.