Ethereum

Ethereum Foundation перевела 35 000 ETH на біржу Kraken перед обвалом ринку

Організація Ethereum Foundation, яка опікує розвиток другої найбільшої криптовалюти, зробила великий переказ ETH на біржу Kraken, зазначає 8btc.

Відповідно до історії в блокчейні, транзакція була здійснена ще 17 травня, але до недавнього часу залишалася непоміченою. Цьому посприяло використання проміжної адреси. Всього було відправлено 35 053 ETH вартістю $ 115 млн за курсом на той момент. Ethereum Foundation має все ще у своєму розпорядженні активи на 394 787 ETH у своїх публічно відомих гаманцях.

У січні 2020 року засновник проєкту Віталік Бутерін визнав, що за його наполяганням організація продала 70 000 ETH на піку попереднього бичачого циклу: «Я дійсно змусив Ethereum Foundation продати 70 000 ETH, по суті, на максимумах. Завдяки цьому наші резерви для фінансування операцій подвоїлися, і це стало хорошим рішенням, яке надалі мало великий вплив ».

Тоді на максимумах ETH коштував близько $ 1 400, тобто з цього продажу організація могла виручити до $ 98 млн. У минулому інвестори закликали Ethereum Foundation публікувати звіти про її фінансової діяльності для забезпечення прозорості, але нічого не добилися.

В інтерв’ю CNN 20 травня Бутерін заявив, що криптовалютний ринок знаходиться в міхурі, момент вибуху якого передбачити складно. «Можливо, він уже закінчився. Можливо, він закінчиться через кілька місяців », – сказав розробник.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *