ETH

Ethereum-ETF скасовується. Заявку відкликали через чотири дні після подачі

Компанія Kelly ETF згорнула плани створення ETF на базі Ethereum-ф’ючерсів, подавши заявку в SEC на початку тижня.

Передбачалося, що Kelly Ethereum Ether Strategy ETF інвестуватиме у ф’ючерсні контракти, що торгуються на товарній біржі Чикаго, за аналогією з біткоінETF, які недавно отримали схвалення в США.

Аналітик Bloomberg Intelligence Ерік Бальчунас у п’ятницю зазначив, що заявка протрималася в SEC чотири дні, тоді як попередня подібна пропозиція була відкликана через два дні. На його думку, збереження активної заявки до кінця дня стало б оптимістичною ознакою, проте цьому не судилося збутися.

Kelly сама звернулася до SEC із проханням зняти пропозицію з розгляду. Бальчунас припускає, що, як і в ранніх епізодах з біткоінETF, компанія відкликала заявку після непублічного повідомлення SEC про те, що вона не має шансів на схвалення. Голова SEC Гері Генслер у серпні відмовився відповідати на запитання про те, є ефір цінним папером чи ні.

Курс ETH увечері у п’ятницю опускався до $4040 – мінімального рівня з початку тижня. Порівняну негативну динаміку показав біткоїн.

Раніше на опціонному ринку було помічено покупки контрактів на ефір з ціною виконання $15000. Аналітики пояснювали розрахунки інвесторів очікуваннями щодо схвалення ETF.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *