SkyBridge

Ентоні Скарамуччі: «чорна п’ятниця дала всім можливість закупитись криптовалютами»

Учора, 26 листопада, зниження показали як фондові ринки, і криптовалютна галузь. Але засновник SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі вважає, що це шанс для покупки криптовалют.

Курс біткоїну падав нижче за $54 000, і на момент публікації перша криптовалюта не показує спроб масштабного відновлення. Однак Ентоні Скарамуччі (Anthony Scaramucci) в інтерв’ю каналу CNBC наголосив, що з фундаментальної точки зору нічого не змінилося. «Чорна п’ятниця», за словами інвестора, дала чудовий шанс купівлі криптовалют за зниженою ціною.

«Якщо ви, так само як і ми, покладаєтеся на фундаментальні показники, то зараз саме час купувати. Ризиків практично немає. Біткоїн та інші криптовалюти завжди були волатильними, це виводить людей з гри та знижує обсяги маржинальних позицій. Думаю, це заділ на відмінний I квартал наступного року», – наголосив Скарамуччі.

Засновник Sky Bridge Capital також зазначив, що реакція криптовалютного ринку йому видалася дуже здоровою. Він назвав це «цілющим кровопусканням» під час кризи. Цікаво, що Скарамуччі не вважає біткоїн захисним активом для хеджування ризиків інфляції:

«Думаю, у довгостроковій перспективі він може бути таким активом. Особливо, якщо у вас запаси на мільярди доларів. Але зараз біткоїн більше схожий на акції Amazon 2000 року, він дуже волатильний».

Раніше Ентоні Скарамуччі говорив, що навіть по $60 000 біткоїн виглядає привабливо. Він вважає, що в середньостроковій перспективі курс першої криптовалюти може сягнути $500 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.