11 Травня 2023 в 20:11
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Empower Oversight подали новий позов проти SEC

Empower Oversight
Share this page to Telegram

Учора наглядова група Empower Oversight ініціювала позов до суду проти регулятора SEC до федерального суду штату Колумбія. Представники організації вимагають від відомства виконати запит згідно із Законопроєктом про свободу інформації та конфлікт інтересів. Повідомляється, що Комісія не виконала протокол FOIA, який спочатку було подано у серпні 2021 року.

Від чиновників з американського регулятора потрібно надати всі повідомлення між високопосадовцями SEC та їхніми колишніми роботодавцями щодо криптовалют. За даними Empower Oversight, екскерівник американської Комісії Вільям Хінман отримав значну компенсацію від свого колишнього роботодавця, оскільки впливав на рішення урядів щодо цифрових активів.

У грудні 2021 року представники наглядової групи подавали ще один позов до федерального суду Вірджинії, щоб змусити регулятора відповісти на відповідний запит щодо Закону про свободу інформації. Президент Empower Oversight Трістан Лівітт зазначив: «Нездатність SEC забезпечувати прозорість у цьому питанні робить погану ситуацію ще більш напруженою».

Також експерт наголосив, що американська Комісія всіляко блокує спроби пролити світло на явні конфлікти інтересів, які мають місце у відомстві.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар