Elrond

Elrond придбає румунську компанію з ліцензією на електронні перекази

Згідно з офіційною заявою, опублікованою представником Elrond на вебсайті та в соціальних мережах, стартап збирається придбати Capital Financial Services S.A. (Відому як Twispay).

Що цікаво, Twispay є власником ліцензії, яка дозволяє обробляти електронні грошові перекази відповідно до нормативних вимог.

Таким чином, Elrond збирається вийти в сегмент роздрібних платежів зі 100% дотриманням нормативних вимог.

Крім того, Twispay є основним учасником альянсів Visa і Mastercard. Також компанія є офіційним постачальником платежів Blue Air, найбільшої авіакомпанії Румунії.

«Мета Elrond – створити інфраструктуру для прозорої фінансової системи з високою пропускною здатністю, малою затримкою та надати будь-якому користувачеві легкий доступ до неї. Для досягнення цієї мети ми активно працюємо з регуляційними органами, щоб вони працювали відповідно до вимог в рамках периметра, визначеного європейським законодавством. Користувачі, продавці, компанії і фінансові установи могли б отримати значну вигоду, якби грошові потоки відбувалися з майже миттєвим часом розрахунків, з витратами в 100 разів менше, ніж ми платимо зараз, з повною прозорістю і вищою надійністю », – заявив Беніамін Мінку, генеральний директор Elrond Network.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *