DDoS

Експерти заявили про зростання числа DDoS-атак майже на 24% у III кварталі 2021 року

Загальна кількість DDoS-атак у світі у III кварталі 2021 року зросла майже на 24% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. Про це заявили фахівці “Лабораторії Касперського”, пише ТАРС.

У серпні зафіксовано рекордну за останні кілька років кількість подібних атак на день — понад вісім тисяч. Більшість цілей хакерів перебували у США, Гонконгу та Китаї.

Для проведення деяких із наймасштабніших DDoS-атак використовувався новий ботнет Meris. На думку фахівців, його задіяли під час атаки на “Яндекс”.

За словами експертів з кібербезпеки «Лабораторії Касперського», протягом останніх двох років займаються прихованим майнінгом та організацією DDoS-атак угруповання боролися за ресурси, оскільки багато ботнетів використовувалися для обох цілей.

«Раніше ми бачили спад числа DDoS, пов’язаний із вибуховим зростанням курсу криптовалюти, а тепер фіксуємо перерозподіл ресурсів. DDoS приносить прибуток, і ми вважаємо, що кількість таких інцидентів продовжить збільшуватися в IV кварталі, адже традиційно до кінця року так і відбувається», – зазначили в компанії.

Нагадаємо, у червні фахівці Avast повідомили, що десятки тисяч комп’ютерів у РФ виявилися заражені ботнетом DirtyMoe, основною метою якого є встановлення прихованих майнерів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *