Криптовалюти

Експерти визначили важливі події прийняття цифрових валют державами у 2021 році.

Цифрові валюти дедалі міцніше входять у життя людей. У 2021 році відбулося кілька важливих подій, які показали, що держави стали більш лояльними до нової технології.

Найважливішою подією 2021 року для індустрії криптовалют експерти назвали прийняття Bitcoin (BTC) як платіжний засіб у Сальвадорі. Влада цієї держави в Центральній Америці наділила біткоїн правами національної валюти та зрівняла його з доларом США (офіційна грошова одиниця країни після відмови від емісії колона).

Дослідники зазначили, що до кінця 2021 року кожен третій сальвадорець зареєстрував криптогаманець і отримав від держави як винагороду BTC на суму $30.

Попри критику міжнародних організацій, наприклад, МВФ, Сальвадор планує подальшу інтеграцію біткоїну у свою економіку. Зокрема, країна майне BTC за допомогою енергії, що видобувається на геотермальних електростанціях.

Ще однією знаковою подією експерти назвали угоду між провідною криптобіржею Binance та владою Дубая. Цей емірат ОАЕ вирішив створити найбільший криптовалютний хаб та запросив «Бінанс» відкрити штаб-квартиру організації.

Для залучення інвесторів з усього світу Дубай розробив криптовалютну стратегію та надав підприємцям у сфері цифрових активів значні пільги.

Важливу роль у становленні крипторинку цього року відіграла Канада. Вона стала першою країною, яка затвердила запуск спотових біткоін-ETF.

Сінгапур також включився у гонитву за криптовалютні інвестиції. До кінця року ця невелика держава перетворилася на один із провідних центрів обміну цифровими активами, залучаючи біржі та інші майданчики зрозумілими правилами та лояльним ставленням з боку місцевого регулятора. Дослідники повідомили, що 43% сінгапурців володіють Bitcoin (BTC) чи альткоінами.

Новим європейським центром криптовалют став Гібралтар. Ця заморська територія Великобританії має певну автономність у прийнятті рішень, включаючи ті, що стосуються випуску та обігу цифрових валют. Тому керівництво біржі Huobi вирішило перенести свою штаб-квартиру із Китаю саме туди.

Крім того, у Гібралтарі відкрився криптомайданчик Bullish, запущений розробником протоколу EOS.IO компанією Block.one. Комісія з фінансових послуг країни (GFSC) також надала дозвіл на діяльність Zubr Exchange Limited – проєкт криптобіржі Сема Бенкмана-Фріда FTX.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *