24 Березня 2022 в 22:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти розповіли про перспективні монети цієї весни

The Open Network

Альтернативи Ethereum та його конкуренти, які ведуть проєкти зі сфери децентралізованих фінансів, а також інші монети, які можуть показати зростання у короткостроковій перспективі.

Mina, Avalanche та Solana
Співзасновник ENCRY Foundation Роман Некрасов

Я б звернув увагу на ці три монети: MINA (токен протоколу Mina, орієнтованого на фінансові операції), AVAX (токен блокчейн-платформи Avalanche) та Solana (SOL).

Протокол Mina цікавий тим, що пропонує високий рівень конфіденційності за рахунок використання доказу з нульовим розголошенням. Не можу сказати, що до них ніхто не намагався реалізувати схожі ідеї, але тут технічно все виглядає життєздатно. А головне блокчейн орієнтований на взаємодію з Ethereum і децентралізованими додатками (snapps замість dapps). Інтерес до проекту виявили досить велика кількість інвестфондів, я вважаю, що монета має всі шанси непогано зрости до кінця року.

Токени Solana і Avalanche, на мій погляд, зростатимуть протягом усього 2022 і 2023 року (звичайно, з поправкою на періодичні падіння, ми говоримо про криптовалюти). Це екосистемні проекти, мета яких — створити інфраструктуру для децентралізованих фінансів.

Ця ніша, я впевнений, продовжить зростати за рахунок припливу нових користувачів та капіталу. Геополітична напруженість, посилення тиску регуляторів на фінансові ринки, загалом усе, для протидії чому створювався біткоїн — усе це сприяє поширенню ідей децентралізації, і фінанси не виняток.

Ethereum Classic, Beam, Ravencoin
Ведучий аналітик 8848 Invest Віктор Першіков

До криптоактивів, які можуть показати сильнішу динаміку найближчим часом, я відніс би ETC, BEAM і RVN. Перехід на другу версію протоколу Ethereum за останні дні прискорився, і надалі майнерам необхідно буде вибирати активи, які вони видобуватимуть замість ETH.

З переходом ферм на інші активи, які можна видобувати за допомогою GPU, зростатиме складність видобутку в мережах, і ціна на дані активи відповідно матиме схильність до зростання (складніший видобуток схильний впливати на цінність активу).

До найбільш прибуткових активів, які видобувають, як і ETH, зараз відносяться ETC і RVN. Зростання ціни на BEAM я очікую на тлі розвитку проекту з дорожньої карти: розробники наприкінці минулого року заявили про великі плани на 2022 рік, у тому числі великий форк, смарт-контракти для розгортання DeFi та різні NFT-рішення.

У цілому нині, даний сектор альтернатив ETH для майнінгу представляє інвестиційну привабливість, і подібні технологічно проекти може бути у зв’язку з цим не менш прибуткові.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар