21 Серпня 2022 в 15:40
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти прокоментували зниження ціни біткоїна

У п’ятницю, 19 серпня курс біткоїна оновив мінімум з 26 червня на позначці $21,2 тис. Біткоїн почав знижуватися в ціні 15 серпня, коли в моменті вона перевищила $25,2 тис. За останні 4 дні криптовалюта подешевшала на 15%. Експерти пояснили, у чому причина зниження вартості активу і як низько може впасти його курс найближчим часом.

Директор з розвитку exmo.com Марія Станкевич назвала дві ключові новини, які спровокували падіння:

Член правління європейського ЦБ І. Шнабель заявила, що перспективи інфляції в ЄС не покращались після підвищення процентної ставки у липні;
ФРС має намір продовжувати підвищувати базову процентну ставку, поки влада не зафіксує суттєвого зниження рівня інфляції в країні.
Фінансовий аналітик BitRiver Владислав Антонов додав, що спостерігається відсутність інтересу інвесторів до криптовалюти та їх сумнівів щодо продовження зростання на американському фондовому ринку. Останній зліт курсу криптовалюти був пов’язаний із надлишковим ринковим оптимізмом щодо зниження інфляції в США, вважає експерт. За його словами, ФРС говорила про відсутність приводів для висновків щодо пом’якшення ДКП.

«Стратегічно BTC залишався в бічному торговому каналі з межами $22,5-25 тис. і після того, як нижній кордон каналу виявився пробитим, зниженню вже ніщо не перешкоджало. Найближча підтримка на $21 тис.», — попередив аналітик.


Ще глибшого зниження очікує Станкевич. За її словами, велике скупчення покупців біткоїна знаходиться на позначці $18 тис. При цьому рівнем опору виступає зона $23,8 тис., оскільки на ній 1,03 млн адрес купили близько 624 BTC. Експерт пояснила, що після досягнення цього рівня інвестори швидше за все почнуть фіксувати прибуток, що чинитиме тиск на ціну.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар