Біткоін

Експертна думка: біткоін все ще зберігає шанси на ривок до $ 100 000

Попри падіння ціни, біткоін (BTC) все ще зберігає шанси на досягнення психологічної позначки в $ 100 000 під час поточного “бичачого” циклу.

Корекція BTC спостерігається на тлі сплеску інтересу до таких монет, як Dogecoin. Однак в остаточному підсумку інвестори все одно повернуться в найбільшу цифрову валюту, вважає стратег Лін Олден.

Зараз відбулося уповільнення так званого “бичачого” циклу, трейдери перемикнулися з біткоіна на інші цифрові валюти. Зміна тактики гравців стала ключовим фактором, що спровокував спочатку стагнацію, а потім і падіння курсу BTC.

При цьому Олден підкреслює, що в фундаментальному відношенні ситуація залишається позитивною. Альткоіни “вистрілюють” один за одним, але ми вже наближаємося до фінішу альтсезона.

Про зміну тактики, як про драйвер відкоту BTC, свідчать дані Santiment. У звіті команди кажуть, що біткоін зазнав великих втрат як раз в результаті відмови інвесторів від накопичувальної політики.

Біржовий баланс BTC виріс до найвищого рівня з 14 січня. При цьому пропозиція стейблкоіна Tether, навпаки, наблизилося до мінімуму 2021 року. Така тенденція свідчить про те, що трейдери поки не наважуються купувати падіння.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *